باید از حرکت جهادی بسیج در همه عرصه‌ها بهره برد

انقلاب اسلامی در طول چهار دهه به موفقیت‌های بزرگی دست یافته است، همه این موفقیت‌ها به برکت حرکت جهادی و تفکر ناب بسیجی است کما این که عقب افتادگی‌ها و مشکلات گوناگون بخاطر فقدان حرکت جهادی و تفکر ناب بسیجی در جامعه و خاصه در بین مسئولین است که مسیر انقلاب اسلامی را با سنگلاخ مواجه کرده و جان ملت را به لب آورده است.

اگر مسئولی اثرگذار بوده و توانسته به این کشور خدمت کند، بخاطر حرکت جهادی و تفکر ناب بسیجی است کما این که اگر مسئولی نتوانسته خدمت کند و یا در مسئولیت خود کپ کرده است، بخاطر فقدان این حرکت و تفکر است.

آن جائی که دولت یا مجلس  یا دستگاه قضا خوب عمل کرده‌اند بخاطر حرکت جهادی و تفکر ناب بسیجی بوده است و آن جائی که نتوانستند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد، بخاطر فقدان این حرکت و تفکر است.

برای تحقق کامل اهداف انقلاب اسلامی، برای حصول اقتدار و عزت لازم، برای دست‌رسی به استقلال کامل، برای رسیدن به عدالت اجتماعی، برای خلق حماسه‌های ماندگار، برای حل مشکلات اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و برای شکست توطئه‌های دشمنان؛ باید از حرکت جهادی و تفکر ناب بسیجی بهره گرفت.

حضرت امام خمینی در این زمینه می‌فرمایند:

“اگر بر كشورى نواى دلنشین تفكر بسیجى طنین انداز شد، چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد شد”

باید حرکت جهادی و تفکر ناب بسیجی در پیکره دولت و در بدنه مجلس احیا شود. باید دولت ضمن تقویت نهاد مقدس بسیج از تمام ظرفیت‌های بسیج برای مدیریت و اداره امور استفاده کند، چرا که قدرت نهفته در تفکر ناب بسیج هم توان حل مشکلات را دارد و هم توان خنثی‌سازی توطئه‌ها را دارد و هم توان مبارزه با دشمنان را داراست.

 

نوشته های مشابه

← نوشته قبلی

نوشته بعدی →

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.