ایران اسلامی جای پشتک زدن در میان هشتک‌های دشمن نیست!

حجة الاسلام والمسلمین حسن صفرزاده تهرانی، امام جمعه شهر زاینده رود در تجمع مردم شهرستان لنجان گفت: عناصر خود فروخته داخلی بدانند ایران اسلامی جای پشتک در میان هشتک‌های دشمن نیست، کف خیابان‌های ایران جای شوخی با نظام نیست.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان لنجان، امروز مردم بصیر، انقلابی، دشمن‌شناس و ولایتمدار شهرستان لنجان برای محکوم کردن اغتشاشات و فتنه‌انگیزی‌های چند روز اخیر کشور در میدان مرکزی زرین شهر تجمع کردند تا به مستکبران جهان نشان دهند، ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی پای آرمانهای انقلاب ایستاده‌اند و به هیچ قیمتی دست از این انقلاب بر نخواهند داشت و همچنان راه شهدای هشت سال دفاع مقدس را ادامه خواهند داد.

امروز اقشار مختلف مردم، از روحانی و دانشجو گرفته تا پیر و جوان از میدان مرکزی زرین شهر به سمت چهار راه هلال احمر، اقدام به راهپیمایی کردند و با سردادن شعارهای انقلابی مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا از آشوب گران برائت جسته و اقدامات هنجار شکنان را محکوم کردند.

 

حجت الاسلام حسن صفرزاده تهرانی در مراسم راهپیمایی مردم شهرستان لنجان در محکومیت ناآرامی‌های اخیر، اظهار کرد :دشمنان اسلام در زمان‌های مختلف همچون، جنگ احد، غصب خلافت امیرالمومنین، عاشورا و… در فکر خودشان فاتحه اسلام را خواندند، اما خلاف آن محقق شد و امروز عزت و عظمت اسلام را در جهان نظاره‌گر هستیم.

 

حجت الاسلام حسن صفرزاده تهرانی افزود: امروز هم دشمنان اسلام با نیت شوم اسلام هراسی پا به میدان گذاشته‌اند و تصور می‌کنند، می‌توانند با تشکیل گروه‌هایی هچون طالبان، القاعده، داعش و یا تحریک مردم با طرح تقلب، قومیت گرایی و ملی گرایی و حتی حرکت در مسیر تحریم و تنگاناهای اقصادی مردم را از اسلام جدا کنند.

 

امام جمعه شهر زاینده‌رود تصریح کرد: امروز دشمنان ایران اسلامی با تکیه برعوامل داخلی قصد دارند با تقویت فشارهای اقتصادی، نظام را با ناکارآمدی مواجه کرده و آینده را برای مردم تاریک جلوه دهند و آنها را ناامید سازند تا به خیال واهی خود مردم را از اسلام و انقلاب جدا کنند.

حجت الاسلام حسن صفرزاده تهرانی ادامه داد: نباید فراموش کرد دشمنان ایران اسلامی با طراحی توطئه‌های همچون تحریم، خود مسبب مشکلات امروز مردم هستند و با وارونه نمایی جنایت‌های خود در اغتشاشات اخیر، سر جنازه‌هایی که خود آن را به قتل رسانده‌اند، به دنبال به اغتشاش کشیدن کشور هستند.

 

حسن صفرزاده تهرانی اضافه کرد: در این میان عربستان سعودی با ۲۰۰ هزار هشتک به میدان آمده است، اما عربستان سعودی بداند عکس‌العمل جمهوری اسلامی ایران در برابر حرکات مذبوحانه سخت و خشن خواهد بود.

حسن صفرزاده تهرانی عنوان کرد: دشمنان ایران اسلامی بدانند به‌زودی پاسخ این شرارت‌ها توسط فرزندان غیور ملت ایران در آن سوی مدیترانه در پشت مرزهای رژیم صهیونیستی و در باب‌المندب داده خواهد شد.

 

امام جمعه شهر زاینده رود خاطرنشان کرد: ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی هیچگاه از حرف‌های پوچ مستکبران جهان واهمه نداشته و نخواهند داشت، چرا که همواره صدای رهبر کبیر انقلاب در گوشمان طنین انداز است که فرمودند اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند؛ اگر سرمان را بالای دار برند؛ اگر زنده زنده در شعله های آتشمان بسوزانند؛ اگر زن و فرزندان و هستیمان را در جلوی دیدگانمان به اسارت و غارت برند؛ هرگز امان نامه کفر و شرک را امضا نمی‌کنیم.

 

حسن صفرزاده تهرانی افزود: به تمام دنیا اعلام می‌کنیم اگر دشمنان بخواهند در مقابل اسلام بایستند ما نیز در مقابل تمام دنیای آنها خواهیم ایستاد و تا نابودی آنها از پا نخواهیم نشست.

 

حسن صفرزاده تهرانی تصریح کرد: عناصر خود فروخته داخلی توجه داشته باشند ایران اسلامی جای پشتک در میان هشتک‌های دشمن نیست، کف خیابان‌های ایران جای شوخی با نظام نبوده و دین اسلام ملعبه دست جیره‌خوارن دشمن نیست و این حقیقت را قیام مردم ایران در ۲۳ تیر ۷۸ و قیام تاریخی ۹ دی ۸۸ به خوبی ثابت کرد و ثابت خواهد کرد.

 

حسن صفرزاده تهرانی ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی و عناصر خود فروخته داخلی بدانند ایمان و باورهای اعتقادی مردم، رهبری الهی و هوشمندانه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای و بصیرت ملت ایران هیچگاه اجازه نخواهد داد آنها با طراحی توطئه‌های مختلف به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

امام جمعه شهر زاینده رود  گفت: معترضان به وضعیت اقتصادی و معیشتی با بصیرت خود، نفوذ آشوبگران را در میان خود احساس کرده و از این جهت در همان روز نخست خط خود را از آنها جدا کردند چراکه مردم آن‌هایی را که در چند روز گذشته به خیابان‌ها آمده و اموال عمومی، بانک‌ها و شیشه منازل و مغازه‌های مردم را شکستند و خسارت وارد  کردند، منافق و فتنه‌گر می‌دانند.

 

حسن صفرزاده تهرانی تاکید کرد: بر همین اساس امروز مردم با بصیرت شهرستان لنجان همگام با دیگر مردم ایران به صحنه آمدند و علیه اینگونه اقدامات صف آرایی کردند و نشان دادند تا آخرین لحظه پای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده‌اند.

 

متن سخنرانی حجة الاسلام والمسلمین حسن صفرزاده تهرانی، امام جمعه شهر زاینده رود

 

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

بِسمِ الله الْقَاصِمِ الْجَبَّارِینَ، مُبِیرِ الظَّالِمِینَ، مُدْرِكِ الْهَارِبِینَ، نَكَالِ الظَّالِمِینَ، یضَعُ الْمُسْتَكْبِرِینَ، یهْلِكُ مُلُوكا وَ یسْتَخْلِفُ آخَرِینَ . یریدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ اللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ اللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوْ کَرِهَ الْکافِرُونَ

 

آن گاه که شمشیر زنان قریش سحرگاهان لیلة المبیت، به خانه خاتم المرسلین ریختند، فاتحه اسلام را خوانده دیدند، اما حقیقت خلاف آن شد.

آن گاه که در جنگ احد، قریشیان، با نافرمانی تیراندازان، سپاه اسلام را دور زدند و پرچم داران جهاد مقدس را به خاک و خون کشیدند و پیگر مصعب، حنضله و حمزه را پاره پاره کردند، کفار و مشرکین مکه فاتحه اسلام را خوانده دیدند، اما حقیقت خلاف آن شد.

آن گاه که اولی و دومی، مقام خلافت را غصب کردند و در خانه ناموس هستی را به آتش کشیدند و علی را خانه نشین کردند، فاتحه اسلام را خواندند، اما حقیقت خلاف آن شد.

آن گاه که با حکمیت علی را و با صلح تحمیلی حسن را از صحنه خارج کردند و آن گاه که سبط رسول گرامی اسلام را در روز عاشورا در سرزمین كربلا، با یارانش، مظلومانه شهید کردند و خاندان عصمت و طهارت را به اسارت بردند و یزید ملعون با تصور پیروزی “لعبت هاشم بالملك” را با غرور و سرمستی تمام سرداد، فاتحه اسلام را خوانده دید، اما حقیقت چیز دیگری شد.

آن گاه که حجاج ها، منصور دانقی ها شیعیان را در زیر پی های کاخ های ظلم و ستم زنده زنده به گور کردند یا شبانه سربریدند و در چاهای عمیق رها ساختند، یا آن گاه که متوکل عباسی مزجع شریف سید و سالار شهیدان را به آب بست و با خاک یکسان کرد، یا آن گاه که کوردلان آل سعود بارگاه ملکوتی رهبران جهان اسلام را در بقبع با خاک یکسان کردند، همین تصور باطل را داشتند که فاتحه اسلام خواند، اما حقیقت چیز دیگری شد.

 

اما امروز سر از خاک برارند و عزت و شرف و شوکت و عظمت و اقتدار اسلام را در جهان ببینند. با تمام اسلام هراسی ها، اسلام گریزی ها و اسلام ستیزی ها، چگونه بشر امروز تشنه معارف اسلام شده است، ببینند انسان های آزاده جهان چگونه سر بساحت مقدس دین مبین اسلام می سایند، ببینند سیاست مدران فهیم دنیا چگونه بر آستان مکتب نجات بخش بشری زانو زده اند، ببینند دانشمندان و اندیشمندان جهان به معارف بلند دین چگونه دل بسته اند و ملل مظلوم جهان چگونه راه و رسم انقلاب آزادی بخش اسلام را الگوی نجات خود قرار داده اند.

 

امروز دشمنان در مبارزه با دین مبین اسلام سه عنوان اسلام حراسی، اسلام گریزی و اسلام ستیزی را در دستور کار خود قرار داده‌ و در هر زمان، آن را به شکلی نمایان و عملی می‌سازند. یک روز با طالبان و القاعده، یک روز با تکفیری و داعش، یک روز با قومیت و ملی گرائی، یک روز با تحریم و تهدید و یک روز با تقلب و امروز با تنکناهای اقتصادی و معیشتی با همان اندیشه به میدان آمده اند.

 

دشمن با امید به عوامل داخلی می خواهد با فشار اقتصادی، نظام را ناکار آمد و آینده را تارک نشان دهد و مردم را نااُمید سازد تا به خیال واهی خود دست از اسلام و انقلاب بردارند. دشمنی که با تحریم‌ها، خود مسبب اصلی تنگنای‌های اقتصادی است با وارونه‌نمایی و جابجا كردن جانی و جلاد با شاكی و مالباخته، سر جنازه‌ای هوچی‌گری می کند  که خود آن را کشته است، امروز با همان فکر به اغتشاش دعوت می‌كنند و در این میان عربستان سعودی با 200 هزار پیام و به اصطلاح اهل فن 200 هزار هشتک به میدان آمده است.

 

عربستان بداند عکس العمل جمهوری اسلامی ایران در مقابل حركات موذیانه سخت، محكم و خشن خواهد بود. دشمن بداند پاسخ این شرارت‌ها، توسط فرزندان غیور ملت در آن سوی مدیترانه و در پشت مرزهای رژیم صهیونیستی و باب المندب به زودی خواهیم داد. ملت مسلمان را از حرف های گندتر از دهان متعفنتان نترسانید که هنوز صدای رهبر کبیر انقلاب در گوشمان طنین انداز است که فرمود:

اگر بندبند استخوان هایمان را جدا سازند، اگر سرمان را بالای دار برند، اگر زنده زنده در شعله های آتشمان بسوزانند، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگانمان به اسارت و غارت برند، هرگز امان نامه ی كفر و شرك را امضا نخوایم کرد.

من به تمام دنیا با قاطعیت اعلام میکنم که اگر جهانخواران بخواهند در مقابل دین ما بایستند، ما در مقابل همه دنیای آنان خواهیم ایستاد و تا نابودی تمام آنان، از پای نخواهیم نشست، یا همه آزاد می شویم و یا به آزادی بزرگتری که شهادت است می رسیم.

 

اما یك سخن با عناصر خود فروخته داخلی:ساحت امن و آرام انقلاب اسلامی، جای موج سواری نیست! جمهوری اسلامی جای نفوذ نیست! ایران اسلامی جای پشتك زدن با هشتك های دشمن نیست! شهرهای کشور عزیز ایران اسلامی جای هنجارشکنی، آشوب و اغتشاش نیست! کف خیابان معطر به عطر شهیدان جای شوخی با نظام نیست! دین مبین اسلام ملعبه دست جیرخواران نیست! این حقیقت را قیام مردم در 23 تیر 78 و قیام تاریخی 9 دی 88 ثابت كرده و ثابت خواهیم كرد.

 

لنجان: زرین شهر: 13 دیماه 1396

https://www.imna.ir/news/333787/

 

نوشته های مشابه

← نوشته قبلی

نوشته بعدی →

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *