معرفی پایگاه نشر آثار حسن صفرزاده تهرانی / پویانمایی

 

معرفی پایگاه نشر آثار حسن صفرزاده تهرانی

 

دستگاه تولید محتوا را تقویت کنید

خیلی از حقایق هست که باید تبیین بشود

 

مدتی است سخن از تولید محتوا است برای فضای نو، که به غلط به آن فضای مجازی گفته می‌شود.

 

آن چه که امروز بیش از هر زمان دیگری در این فضا، نمایان است ضرورت تولید محتوا است، همان نکته‌ای که رهبر معظم انقلاب فرمودند: “دستگاه تولید محتوا را تقویت کنید

 

این ضرورت موقعی نمایان می‌شود که بدانیم امروز ضعف انتقال مفاهیم دینی به نسل امروز و استفاده از ادبیات غلط و شیوه‌های غیر جذاب؛ برداشت‌های غیر واقعی از دینی را رواج داده است. اشکالی که در فضای به اصطلاح مجازی، بیشتر نمایان است. در حالی که داده‌های غیر واقعی و غیر حقیقتی، به زیباترین روش و پرجاذبه‌ترین شیوه، هزاران برابر از مفاهیم ارزشی و حقیقی، در این فضا نشر داده می‌شود.

با آن که تمایل به حق و حقیقت و گرایش به کمال‌ و زیبائی در سرشت انسان نهفته و با آن که خالق هستی، کامل‌ترین و جامع‌ترین دین را برای بشر به ارمغان آورده و با آن که عالی‌ترین، وزین‌ترین آموزه‌ها، با زیباترین و جذاب‌ترین شیوه در دین، نهاده شده است؛ باز می‌بینیم کمال‌خواهی و حقیقت‌جوئی، جاذبه لازم را ندارد؛ چرا که در تبیین و انتقال مفاهیم دینی، از ادبیات درست و روش‌های جذّاب استفاده نشده است.

 

به همین خاطر بر آن شدیم تا مفاهیم ارزشمند را به شیوه ابتکاری و منحصر بفرد؛ در فضای نو نشر دهیم و در راستای توصیه‌ رهبر معظم انقلاب اسلامی مدّ ظلّه العالی، مبنی بر “ضرورت‌ تولید محتوا” قدمی ناچیز برداریم تا به خوبی روشن شود که اگر سخن صواب و جذّاب است و اگر اندیشه زیبا و دلنشین است؛ دین آن را برای بشریت به ارمغان آورده است.

بر این اساس با بکارگیری تجربه پانزده ساله “پایگاه نشر آثار حسن صفرزاده تهرانی” راه اندازی شده است و آثار محقق حوزه و دانشگاه و پژوهگر قرآنی؛ حضرت حجة الاسلام و المسلمین حسن صفرزاده تهرانی، با کمک همکاران حوزه و دانشگاه، در آن نشر داده می‌شود تا در اختیار شما علاقمندان قرار گیرد.

 

موضوع‌های انتخابی پایگاه، زیر نظر محققین و پژوهشگران حوزه و دانشگاه انتخاب، و با دسته بندیِ حرفه‌ای و اصولی و به شیوه جذاب و ابتکاری تولید می‌شود. از این رو در تولید محتوا از طرح مباحث فرعی و لفظی که در محتوا نقشی ندارد؛ پرهیز شده و از نشر محتواهایی که در دسترس و در فضای مجازی به وفور یافت می‌شود؛ خودداری شده است.

 

شما علاقمندان محترم می‌توانید ورود ابتکاری و جذاب به موضوعات را، در مقالات شب یلدا، عید نوروز و روز طبیعت، به خوبی ببینید. و یا با نگاه به مقالات “منشور اخلاقی”، یا مقالات “بازخوانی قیام عاشورا”، یا مقاله “پیوند ناگسستنی غدیر با عاشورا”، یا مقاله “خانواده ارزشی و حجاب و عفاف”؛ ورود ابتکاری و جذاب و پرداختن اصولی و منطقی به این مباحث را، ملاحظه فرمایید.

 

تا کنون بیش از صدها مقاله در “پایگاه نشر آثار حسن صفرزاده تهرانی” بارگذاری شده و صدها مقاله دیگر، در نوبت بارگذاری است که بر اساس مناسبت‌های پیش‌رو و همچنین بر اساس موضوعات ضروری و مورد نیاز جامعه، منتشر می‌شود.

 

مقالاتی مانند: چگونگی تعامل با فضای نو و رسانه و مطالب پیرامون خانواده، جوانان، ازدواج، و لزوم توجه بیشتر به موضوعات تغذیه، بهداشت، ورزش، پاسخگویی به شبهات فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و دیگر موضوعات، در نوبت بارگذاری است.

 

به منظور بهر‌مندی بیشتر و بهتر علاقمندان و دسترسی آسان به محتوا؛ “پایگاه نشر آثار حسن صفرزاده تهرانی” به چند ویژگی و چند امکان مجهز شده است که به آن اشاره می‌شود:

 

  1. سایت با جدیدترین شیوه، طراحی و صفحه‌آرایی شده و در مرورگرهای دسکتاپ و تلفن همراه قابل مشاهده است؛
  2. تولید و انتشار محتوا بر اساس نیاز روز و مناسبت‌های شمسی و قمری، ملی و مذهبی، ارائه می‌گردد؛
  3. آرشیو محتوا به صورت موضوعی و مناسبتی با امکان جستوی آسان، در دسترس قرار گرفته است؛
  4. به منظور دسترسی آسان شما علاقمندان، خلاصه محتوا، در شبکه‌ها اجتماعی منتشر می‌شود؛
  5. برای تنوع محتوا و نشر راحت در رسانه‌ها، جملات ناب در قالب عکس نوشته، تولید و منتشر می‌شود.
  6. به منظور اشراف محتوایی و استفاده کاربُردی؛ محتوای مناسبتی یک روز قبل از مناسبت، منتشر می‌شود، تا شما اعزه محترم و روحانیون معظم که بر اساس مناسبت‌های تقویمی و موضوعات پیش رو باید مطلب ارائه نمایند؛ بهتر بتوانید از محتوا استفاده کنید.

 

شما علاقمندان محترم و معزز، خاصه محققان و پژوهشگران ارجمند، اساتید محترم دانشگاه‌ها، دبیران معزز آموزش و پرورش، صاحبان رسانه و مدیران محترم پایگاه‌های اطلاع رسانی می‌توانید با مراجعه به “پایگاه نشر آثار حسن صفرزاده تهرانی“، بیشترین بهره برداری و استفاده را از این آثار داشته باشید.

 

ان‌شاءالله.

اظهار نظر سروران گرامی نسبت به کیفیت و کمیت محتوا، پایگاه مزید امتنان خواهد بود.

پایگاه از نشر آثار محققین و پژوهشگران، به نام خود آنان، اسقبال می‌کند.

 

ما برای اشتراک گذاری آثار به نوع نیاز کاربران احترام می‌گذاریم.

“رسانه شمایید”

دیگر نشانه های پایگاه نشر آثار حسن صفرزاده تهرانی:

 

وب سایت پایگاه نشر آثار حسن صفرزاده تهرانی

 

کانال ایتا پایگاه نشر آثار حسن صفرزاده تهرانی

 

کانال بله پایگاه نشر آثار حسن صفرزاده تهرانی

 

صفحه مجازی اینستگرام پایگاه نشر آثار حسن صفرزاده تهرانی

 

کانال تلگرام پایگاه نشر آثار حسن صفرزاده تهرانی

 

کانال آی گپ پایگاه نشر آثار حسن صفرزاده تهرانی

 

کانال سروش پایگاه نشر آثار حسن صفرزاده تهرانی

 

کانال روبیکا پایگاه نشر آثار حسن صفرزاده تهرانی

نوشته های مشابه

← نوشته قبلی

نوشته بعدی →

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *