بازخوانی قیام عاشورا

سید و سالار شهیدان حضرت اَباعَبدِالله الحُسَین عَلَیهِ‌السَّلام از ابتدای حرکت تا شهادت، فرمایشات فراوان و تدابیر ارزشمندی در هدایت و رهبری نهضت و قیام داشته است. و اگر بخواهیم به درستی به فلسفه و اسرار آن پی ببریم باید تمام سکنات و حرکات، آن بزرگوار در طول نهضت و قیام را به صورت دقیق مورد مطالعه قرار گیرد.

 

آن چه انتظار است به یقین از عهده همچو نویسنده‌ای که بِضَاعَتش مُزْجَات است برنخواهد آمد اما به امید آن که نام نویسنده جزء محبان و متمسکین به آن بزرگوار قرار گیرد؛ از تجربه چندین ساله تبلیغ، بهره برده و مطالبی را تحت عنوان بازخوانی قیام عاشورا به رشته تحریر درآورده ام.

 

کتاب بازخوانی قیام عاشورا، بر مبنای کتاب سخنان حسین بن علی عَلَیهِما‌السَّلام از مدینه تا کربلا به نویسندگی آیت الله محمد صادق نجمی، تدوین شده است.

 

و در دو جلد به بررسی بخشی از سخنان سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین عَلَیهِ‌السَّلام و تحلیل فرمایشات آن بزرگوار پرداخته است و هم‌اکنون جلد اول با هجده بخش به همت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حسن صفرزاده تهرانی به رشته تحریر درآمده و به علاقمندان و دلدادگان آن بزرگوار تقدیم می‌گردد.

 

برای دانلود “بازخوانی قیام عاشورا” بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

بازخوانی قیام عاشورا

نوشته های مشابه

← نوشته قبلی

نوشته بعدی →

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.